Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych – zaproszenie do udziału

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Fundacja Praesterno

zapraszają do udziału w programie seminaryjno-warsztatowym

„Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych” – edycja XXII

Uczestnictwo on-line (komunikator ZOOM) jest bezpłatne i poświadczone certyfikatem.

Celem 48-godzinnego programu jest zapoznanie uczestników z jak najszerszym spektrum zagadnień z obszaru profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych, co umożliwi im kompetentne postępowanie w przyszłej pracy zawodowej z klientami/pacjentami z problemem należącym do tej kategorii oraz – jeśli problematyka zainteresuje uczestników szkolenia – świadome podjęcie decyzji o wyborze specjalizacji w obszarze uzależnień behawioralnych i pogłębianie wiedzy i umiejętności w tym zakresie w dalszej edukacji.

Program jest skierowany do studentów lat II–V (VI) i absolwentów (do 2 lat od ukończenia) wydziałów/kierunków psychologicznych, pedagogicznych, społecznych i medycznych.

Szczegółowe informacje są dostępne w tym pliku oraz na stronie internetowej www.uzaleznieniabehawioralne.praesterno.pl.

Data publikacji: 21 lutego 2023